WhatsApp
Yükleniyor...

Neden bir web sitesi sahibi olmanız gerektiğini daha önce hiç düşündünüz mü ?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Neden bir web sitesi sahibi olmanız gerektiğini daha önce hiç düşündünüz mü ?
22 Ağustos 2019, 19:02 4 Yorum 828 Okuma

Özellikle ticari bir faaliyet gösteriyorsanız bu cevabı çok açık ve net bir sorudur: Daha fazla müşteri ve gelir elde etmek için web sitesi sahibi olmanız gereklidir. Ürün veya hizmetlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmak için en uygun ve ekonomik çözüm bir web sitesi sahibi olmaktır. Web sitenizi, konusunda uzman bir web tasarım firmasına tasarlattıktan sonra içerik geliştirme ürün ekleme gibi çalışmalarla web sitenizi geliştirebilirsiniz. Web sitenizi, tasarım firmasından devraldıktan sonra yapmanız gereken çok basittir. Dürüst şekilde ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak. "Dürüst şekilde tanıtma" vurgusu şu sebeptendir: Google kurulduğu günden bu yana gelişen bir arama motorudur. Google'da üst sıralara çıkmak için yapılan bazı sahte içerik ve kopya davranışlar artık Google tarafından kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız Google tarafından sandbox denilen bir kara listeye düşebilir ve uzun dönem aramalarda yer almaya bilirsiniz. Oysa ürün ve hizmetlerinizi en doğru şekilde ve kendi çabamızla girmeniz web sitenizi değerli kılacak ve kendi sektörümüzde Google aramalarında üst sıralarda yer almanız da önemli katkı sağlayacaktır. Web sitesinden ürün ve hizmetleriniz daha fazla kişiye ulaşabilir. Sadece bulunduğunuz lokasyonda değil ülkemizin her bölgesinde satış yapabilirsiniz. İnternet ile sizi daha fazla kişi tanıyacak, daha fazla kişiye ulaşacak ve dolayısıyla müşteri portföyünüz artacaktır. Eğer hala bir web siteniz yoksa hemen Web Meydanı 'na ulaşın ve sizi en iyi şekilde anlatacak bir web sitesine kavuşun.

        Web Meydanı
www.webmeydani.com
        Alper Uygun  

Okuyucu Yorumları

4 Yorum

CEVAP VER Erkan YÖRÜK - YÖRÜK TİC. LTD. ŞTİ.

Erkan YÖRÜK - YÖRÜK TİC. LTD. ŞTİ.

22 Ağustos 2019, 16:50
2014 Yılında şirketimizin web site tasarımını Web Meydanına emanet ederek çok güzel sonuçlar elde ettik. Projenin başından sonuna kadar yanımızdaydı ve hala destek veriyorlar. Sitemiz sayesinde bir çok müşteride elde ettik şirketimizin tanıtımını da sanal ortam üzerinden en güzel şekilde gerçekleştirdik. Gönül rahatlığı ile sizde web meydanına web sitenizi yaptırabilirsiniz.

Web Meydanı Ekibi

Web Meydanı Ekibi

22 Ağustos 2019, 17:00
Bu Güzel Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz Erkan Bey.

CEVAP VER Emka Oto Klima

Emka Oto Klima

22 Ağustos 2019, 19:11
Günümüzde web sitesinin önemi gerçekten büyük. Web site sayesinde markanızı tüm dünyaya tanıtma şansınız oluyor. Bizde web meydanını tercih ettik. Şirketimiz için en doğru yazılımı yapıp, söyledikleri tarihte teslim ettiler. Sorularımıza ve sorunlarımıza en kısa sürece cevap verip çözüm ürettiler. Gerçekten bu işin ehliler içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Web Meydanı Ekibi

Web Meydanı Ekibi

22 Ağustos 2019, 19:14
Teşekkür ederiz Necati bey. Sizinle çalışmakta güzeldi.